dixi health logo n
dental implant istanbul turkey cost
Sağlık yolculuğunuza İstanbul'da başlayın!..

İstanbul'da Diş Tedavisi

diş tedavisi fiyatlari istanbul diş tedavileri merkezi
diş implantı fiyatlari istanbul türkiye


Diş İmplantı

: Diş implantasyonu, diş hekimliğinde eksik dişlerin restorasyonunda popüler bir yöntemdir. Diş implantları esasen diş kökünün yerini alan metal direkler veya metal vidalardır. Yani dişin çekirdek yapısını yeniden işlevsel hale getirecek şekilde onarırlar. Metal direkler genellikle titanyum veya seramikten yapılır. Metal vidalar diş kaplamalarını, köprüleri veya takma dişleri yerinde tutar. Diş implantlarının doğal sonuçlar vermesi ve dişlerinizin geri kalanıyla kolayca uyum sağlaması amaçlanmaktadır.

kanal tedavisi endodonti fiyatları istanbul


Endodonti

: Diş hekimliğinin branşlarından biri olan endodonti genel olarak diş ağrısı, diş hastalıkları ve enfeksiyonların tespiti ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Kelimenin anlamı Yunancadan gelmektedir. “Endo” iç, “odont” ise diş anlamına gelir. Bu da endodontolojinin dişin iç kısmı ile ilgili olduğunu göstermektedir. Endodontoloji, dişin içindeki yumuşak doku olan “diş özü”nü inceler, tedavi eder ve korur. Daha sonra özel dolgu malzemesi ile doldurularak işlem tamamlanır.

Periodontics istanbul turkey


Periodonti

: Periodontoloji, dişlerin etrafındaki destek dokuların (diş etleri, çene kemiği ve bağ dokusu) sağlığını inceleyen, teşhis eden ve tedavi eden bir diş hekimliği dalıdır. Periodontoloji kelimesinin kökeni Yunanca olup, “peri” çevre, “odont” ise diş anlamına gelmektedir. Bu nedenle periodontoloji dişlerin çevresindeki dokularla ilgilenir ve bu dokularda meydana gelen olumsuz durumları tedavi eder.Periodontoloji konusunda uzmanlaşmış kişilere periodontist denir. Diş tedavisi konusunda Dixi Health, uzman diş hekimleri ile İstanbul'un her iki yakasında hizmetinizde.

diş dolgusu fiyatları istanbul türkiye dixi


Diş Dolgusu

bir Çürük veya çürük nedeniyle hasar görmüş bir dişi onarmak için kullanılan restoratif diş prosedürü. İşlem, dişin çürümüş kısmının çıkarılmasını ve boşluğun, işlevini, şeklini ve bütünlüğünü yeniden sağlamak için bir dolgu malzemesiyle doldurulmasını içerir. Türkiye'nin diş turizmindeki başarısı, modern sağlık tesislerine, yetenekli diş hekimlerine ve ülkenin sunduğu zengin kültürel deneyimlere bağlanabilir. 2022 yılında 1,1 milyonu aşkın medikal turistin Türkiye'ye akın etmesi bekleniyor. Diş tedavisi için Dixi Health'i tercih edenler, uzman diş hekimlerimiz ve kaliteli hastanelerimizde diş tedavisi hizmetlerini alacaklardır. İstanbul'un her iki yakasında çalışıyoruz.

kemik büyütme fiyatlari istanbul

Kemik Büyütme

Kemik grefti veya yönlendirilmiş kemik rejenerasyonu olarak da bilinen kemik büyütme, kişinin kendi kemiğinden bir parçanın veya ek malzemelerin çene kemiğindeki boş alanlara yerleştirilmesidir. Kemik büyütme cerrahi bir işlemdir.

Sağlık Bakanlığı verilerine göre, 2022 yılında Türkiye medikal turizmde önemli bir artış yaşadı ve 1,1 milyondan fazla uluslararası ziyaretçiyi ağırladı.

Bu turistlerin yüzde 40’ının diş tedavileri için Türkiye’yi tercih ettiği görüldü, bu da ülkenin diş tedavileri ve prosedürleri konusunda ne kadar güçlü ve gelişmiş olduğunu gösteriyor. Türkiye’nin diş turizmi alanındaki başarısı, son teknolojiye sahip sağlık tesislerine, yüksek vasıflı diş hekimlerine ve ülkenin ziyaretçilerine sunduğu çeşitli kültürel deneyimlere bağlanabilir.

Kemik büyütme operasyonlarında kaliteli malzeme kullanmak çok önemlidir.

Hızlı iletişim!

WhatsApp İletişim Hattı

Ücretsiz fiyat teklifi ve ücretsiz danışmanlık için; WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.