dixi health logo n

Dixi Health | Gizlilik Koşulları

Bu Gizlilik Politikası, Dixi Health kullanıcılarına ait bilgi ve verilerin kullanımını düzenleyen hüküm ve koşulları belirler. Bu Gizlilik Politikası, Hüküm ve Koşulların bir eki ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Bu web sitesini ve içerdiği bilgileri ticari amaçlarla değil, yalnızca kişisel amaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Dixi Health’in kullanıcıların kişisel sağlık bilgilerini gizli ve güvende tutma taahhüdünün bir parçası olarak Dixi Health, web sitesinin kullanımı sırasında toplanan bilgilerin gizliliğini korumayı amaçlamaktadır.

Size sunduğumuz hizmetler için sağlık bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi ilgili sağlayıcılara sağlayabileceğimizi onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Telefon numaranız ve e-posta adresiniz de dahil olmak üzere iletişim bilgilerinizi, Sağlayıcılarla iletişimin ilerlemesi ve Hizmetlerle ilgili diğer konular hakkında sizi bilgilendirmek için sizinle iletişim kurmak için de kullanabiliriz. Bu konuda sizinle iletişime geçmemizi kabul ediyorsunuz.

Dixi Health, kullanıcı bilgilerini yasal düzenlemelere ve gizlilik politikasına göre kullanır. Kullanıcı bilgileri, yalnızca kullanıcının sağlık hizmetlerini almasını kolaylaştırmak ve kişisel istekleri doğrultusunda hizmet sunmak için kullanılır. Bu bilgiler, kullanıcının açık rızası olmadan üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Dixi Health, size sunulan hizmetler sonucunda elde edilen verileri anonim bilgilere dönüştürebilir ve bu verileri, Dixi Health’in ve iş ortaklarının istatistiksel değerlendirmeleri, performans incelemeleri, pazarlama kampanyaları, yıllık ve benzeri raporlar için gerekli olduğu sürece iş ortaklarına saklayabilir, işleyebilir veya gönderebilir.

Dixi Health, ilgili yönetmelikler uyarınca usulüne uygun olarak yürütülen bir soruşturma veya kovuşturmanın parçası olarak yetkili veya adli bir makam tarafından kullanıcı hakkında bilgi istenmesi gibi haklarınızı korumak veya güvenliği sağlamak için bilgi aktarabilir. Bu, Dixi Health’in Şartlar ve Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmesi için gereklidir.

Dixi Health, sistemle ilgili sorunları belirlemek ve Hizmetlerle ilgili olası sorunları hızla çözmek için gerektiğinde kullanıcı IP adreslerini tanımlar ve kullanır.

Dixi Health, yukarıda belirtilen amaçlarla, yaşadığınız ülke dışında dünyanın herhangi bir ülkesinde bulunan sunucularına veri aktarma hakkını saklı tutar.

Gönderdiğiniz kişisel, özel ve tıbbi verilerinizi istediğiniz zaman Dixi Health veritabanlarından kaldırma hakkına sahipsiniz. Gizlilik Politikalarını takiben, Dixi Health kişisel verileri silecek veya engelleyecektir.