dixi health logo n
obesity surgery cost and price
Sağlık yolculuğunuza İstanbul'da başlayın!..

İstanbul'da Obezite Cerrahisi

obezite cerrahisi fiyatları istanbul türkiye
Gastric bypass surgery in Istanbul Turkey

Gastrik bypass ameliyatı

obezite tedavisinde kullanılan cerrahi bir işlemdir. Bu işlemde midenin boyutu küçültülerek kişinin tüketebileceği besin miktarı azaltılır ve sindirim sistemi yeniden düzenlenir.

Roux Y Gastric Bypass in Istanbul Turkey

Roux-en-Y Gastrik Bypass

(RYGB), obezite tedavisinde oldukça yaygın kullanılan bir cerrahi yöntemdir. Bu yöntemde midenin boyutu küçültülerek milimetresi küçültülür. Bu, bazı besinlerin emilmeden vücuttan atılmasına olanak tanır.

mini gastric bypass surgery in istanbul turkey

Mini Gastrik Bypass

(MGB ) obezite tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. MGB ile midenin herhangi bir kısmı çıkarılmadan, midenin önemli bir kısmı hareketsiz hale getirilerek, midenin kullanılmadan vücutta kalması amaçlanır.

Biliopancreatic Diversion in Istanbul Turkey

Biliopankreatik Diversiyon

(BPD) obeziteyi tedavi etmek için kullanılan cerrahi bir prosedür. Midenin bir kısmı çıkarılır ve ince bağırsaklar yeniden düzenlenir. Besin alımını sınırlayarak ve besin emilimini azaltarak kilo kaybını sağlar.

Gastric Balloon in Istanbul Turkey

Mide balonu

bir tür kilo verme tedavisidir. Bu yöntemde mideye tıbbi bir balon yerleştirilerek midenin kısmen doldurulması sağlanır. Böylece kişi daha az besin tüketerek tokluk hissini daha hızlı yaşar.

gastric band op in istanbul turkey

Mide bandı

obezite tedavisinde kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Bu işlemde mide çevresine mideyi kısıtlayan bir bant (halka) yerleştirilir. Bu bant midenin üst kısmını küçülterek daha küçük bir mide poşu oluşturarak kontrollü besin tüketimine olanak sağlar.

Laparoskopik Cerrahi fiyatlari istanbul türkiye

Laparoskopik cerrahi

: Bu ameliyat türü, cerrahi bir işlemi gerçekleştirmek için küçük kesilerin açıldığı ve görüntülerin bir lazerle elde edildiği minimal invaziv bir tekniktir.laparoskop adı verilen ince kamera. Kapalı bir ameliyat olan bu yöntemle birçok sağlık sorunu önceden teşhis edilebilmektedir.

liposuction ameliyatı fiyatları istanbul türkiye

Liposuction

genellikle kilo kaybı için kullanılmaz. Bunun yerine vücudun belirli bölgelerindeki inatçı yağ birikimlerini azaltmak ve daha arzu edilen bir görünüm kazandırmak amacıyla tercih edilen bir cerrahi operasyondur.

tüp mide ameliyati fiyatlari istanbul türkiye

tüp mide

, aynı zamanda tüp mide ameliyatı olarak da anılır, midenin büyük bir kısmının çıkarıldığı ve daha küçük, muz şeklinde bir "kılıf" elde edildiği, kilo vermeye yönelik bir cerrahi prosedürdür. veya tüp. Midenin yapısındaki bu değişiklik midenin kapasitesini azaltarak, bir oturuşta tüketilebilecek besin miktarının önemli ölçüde azalmasına neden olur.

Bize yazın!

WhatsApp erişim hattı

Acil cevap mı arıyorsunuz? Bize hemen yazın!