dixi health logo n
plastic surgery price and cost
İstanbul'da sağlık yolculuğunuza başlayın!..

Türkiye'de Vücut Germe Ameliyatları

body lifting surgeries
Tummy Tuck surgery cost turkey istanbul


Karın Germe olarak da bilinir,

Karın Germe Ameliyatı

zayıf karın kaslarını sıkılaştırır ve fazla deriyi uzaklaştırır. Karın germe ameliyatı, doğum için sezaryen geçiren kadınlar arasında en yaygın olanıdır. Sezaryen karın kaslarını zayıflatabilir ve Diastasis Recti adı verilen bir duruma neden olabilir. Bu durum karnın alt kısmında aşırı deri ve yağdan oluşan bir keseye neden olur. Karın germe ameliyatı, daha sıkı ve düz bir karın için fazla karın yağını ve derisini alır. Çok fazla kilo veren veya ameliyat geçiren kadın ve erkekler arasında da yaygındır.

neck lift surgery cost turkey


Tıbbi olarak

olarak bilinir

Platysmaplasty Boyun Germe

, boyun bölgenizi sıkılaştırmak ve inceltmek için yapılan bir işlemdir. Ameliyat, boyundaki platisma bölgesindeki gevşek deri, kırışıklık, gıdı, yağlı gıdı gibi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Platysma göğüs, boyun ve yüz bölgesinde bulunan düz bir kastır. Yaşlanma, kilo alma, duruş bozukluğu gibi faktörler bu bölgede yağ birikmesine ve fazla derinin oluşmasına neden olur. Platismaplasti veya boyun germe, bu sorunları düzeltmek ve size sıkı ve keskin bir boyun çizgisi kazandırmak içindir.

kol germe ameliyatı fiyatları istanbul türkiye


Bacak Estetiği veya

Kol Germe Ameliyatı

üst kolların şekillendirilmesi ve şekillendirilmesi için yapılan bir estetik ameliyattır. Kolların daha ince görünmesi için kolların hatlarını ve estetiğini iyileştirir. Ameliyat, kolların üst kısmındaki gevşek ve şişkin cildi hedef alır. Bu yağ ve deri birikimi vücudun üst kısmına hoş olmayan bir görünüm kazandırır. Pek çok kişi, sağlıklı beslenerek ve tek başına egzersiz yaparak üst kollardaki gevşek deriden kurtulmayı zor buluyor.

Leg Lengthening cost in turkey istanbul


Leg Lengthening

: Osteotomy or leg lengthening surgery is a procedure to increase the length of the bones in the legs. The surgery works for people with short height and unequal leg bones as a birth defect or due to an injury. The surgery is no longer just a medical procedure but is also performed for cosmetic purposes. Leg lengthening as a cosmetic procedure is performed for adding a few inches to a person’s height. More men prefer this surgery than women because height is a noticeable feature in men.

Thigh Lift Surgery Cost in Turkey


Thigh Lift Surgery

Thighplasty or a thigh lift is a procedure to remove excess fat and skin from the thigh region. A thigh lift is meant to improve the shape and contours of your thighs for toned legs. The surgery mainly addresses issues such as saggy skin, dimpled skin, and excessive fat. These issues usually occur due to aging, weight fluctuations, genetics, etc.

Free advice? Register Now!

Online advice via WhatsApp

For a free quote and free consultation,you can contact us via WhatsApp.