dixi health logo n
plastic surgery price and cost
Sağlık yolculuğunuza İstanbul'da başlayın!..

İstanbul'da Plastik Cerrahi

plastic surgery in istanbul turkey
yüz germe ameliyatı fiyatları istanbul


Terimin de ima ettiği gibi, a

Ritidektomi

(Facelift) yüzdeki yaşlanmayı ortadan kaldırmak için kullanılan cerrahi bir yöntemdir. sarkan bir yüzü sıkılaştırmak. Bu invazif kozmetik tedavi, sarkan yanaklar ve derin gülümseme çizgileri gibi birçok yaşlanma sorununu aynı anda çözebilir. Çoğunlukla ritidektomi veya meloplasti olarak adlandırılan yüz germe ameliyatları, kendinize olan güveninizi tazelemek ve 40'lı ve 50'li yaşlarda yüzünüzün görünüşünü değiştirmek için tasarlanmıştır. Erkekler de daha genç görünmek ve ciltlerini sıkılaştırmak için bu işlemi yaptırabilirler. Bu yöntem sadece kadınlar için geçerli değildir.

göz kapağı ameliyatı fiyatları istanbul


Bu ameliyatın diğer adı da blefaroplastidir.

Türkçe ifadeyle

Göz kapağı ameliyatı

olarak bilinir. Gözleri çevreleyen yaşlanma semptomlarını iyileştiren bir cerrahi tekniktir. Yaşımız, yaşam tarzı seçimlerimiz ve diğer koşullar nedeniyle göz kapaklarımız sarkmaya başlar ve bu da bize gerçekte olduğumuzdan daha yaşlıymış gibi görünmeye başlar. Göz kapaklarının kaldırılmasına ve gerekiyorsa fazla yağların alınmasına göz kapağı ameliyatı denir. Bu minimal invaziv prosedür, göz çevresindeki bölgeyi sıkılaştırır ve canlandırır.

yüz estetik ameliyatları çene ameliyatı fiyatları istanbul türkiye dixi


Menoplasti veya Genioplasti olarak da bilinir.

Çene Ameliyatı

çenenizin daha iyi ve çekici görünmesini sağlayan bir işlemdir. Bu prosedürün temel amacı, yüzün çekiciliğini arttırmak için çenenin yerini değiştirmek ve yeniden şekillendirmektir. Çene ameliyatı, çenenin geri çekilmesi veya içe çekilmesi, çift çene, hindi boynu, çıkıntılı çene veya çok küçük çene gibi çeşitli nedenlerle gerekli olabilir. Bu problemlerin hepsi yüzünüzün estetiğini etkiler ve size yaşlı bir görünüm kazandırır.

Trombositten Zengin Plazma PRP fiyatları istanbul türkiye


PRP Terapisi

tıpta cildin kollajen ve elastin üretimini arttırmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Çizgiler, kırışıklıklar, pigmentasyon, güneş hasarı, açık gözenekler ve donuk cilt gibi bir dizi yaşlanma belirtisine odaklanan bir kozmetik cerrahidir. Yüzünüz, kan trombositlerinizin cildinize enjekte edilmesiyle çok ihtiyaç duyulan parlaklığı alır. Kozmetik endüstrisinde buna "vampir yüz bakımı" da denir. Kan trombositleri, cildin iyileşmesine ve genç, dolgun görünüme yardımcı olan büyüme faktörü proteinlerini içerir.

bişektomi hollywood yanaklari fiyatlari istanbul türkiye

Genellikle "Bukkal Yağ Giderme" olarak anılan bu prosedür Bişektomi olarak bilinir. Yanakların görünümünü değiştiren estetik bir ameliyattır. Kişiyi olduğundan daha kilolu gösteren tombul yanaklar pek çok kişinin ortak sorunudur. Bişektomi Cerrahisi olarak da bilinen Hollywood Yanakları, yanaklardaki fazla yağların alınmasıyla yüzün şeklini iyileştiren komple bir ameliyattır. Yüzünüzde daha ince, daha belirgin bir elmacık kemiği yapısı yanılsaması yaratır.

badem göz ameliyatı fiyatları istanbul


Cerrahi Badem Göz

, Kantoplasti adı verilen rekonstrüktif bir kozmetik prosedürdür. Gözlerin şeklini iyileştirebilir. Ameliyatın amacı gözlerin yan kantusunu yani dış köşesini ve alt göz kapaklarınızı sıkılaştırmaktır. Kaz ayakları, sarkık gözler, sarkan göz kapakları ve göz altı torbaları gibi çeşitli yaşlanma belirtilerini giderir. Kantoplazide gözleriniz "kedi gözüne" veya "badem gözüne" benzeyecek şekilde yukarı kalkar. Bu gözler çekiciliğin ve çekiciliğin sembolü olarak kabul edilir.

kaş kaldırma ameliyatı fiyatları istanbul


Kaş kaldırma ameliyatı

: Kaşları sarkık bir yüz çoğu zaman cansız, yıpranmış ve gerçek yaşından daha yaşlı görünür. Kaş kaldırma işlemi, alın ve kaş çevresindeki cildi sıkılaştırarak yaşlanma görünümünü önemli ölçüde azaltır. Kendinize olan güveninizi arttırır ve yüzünüzün daha dinç ve taze görünmesini sağlar. Kaş kaldırma, daha hızlı iyileşme süresi ve hızlı etki gösterme özelliği nedeniyle en yaygın kozmetik tedaviler arasında yer almaktadır.

çift çene ameliyatı fiyatları istanbul


Çift Çene Ameliyatı, şu amaçlarla kullanılan bir estetik ameliyattır. Çene arkasındaki fazla yağlardan kurtulun. Gıdının diğer adı olan submental yağ, yaşlanma, kilo alma ve kalıtımın bir sonucu olarak gelişebilir. Çene arkasındaki bu ekstra yağ, çene hattınızın ve boynunuzun tombul görünmesine veya gıdının gıdı görünmesine neden olur. Çift çenenin çıkarılması için üç cerrahi teknik mevcuttur: boyun germe (alt ritidektomi), çene germe (submentoplasti) ve çene liposuction (lipo). Hedeflerinize bağlı olarak cerrahlar bu operasyonların bir kombinasyonunu veya yalnızca birini önerebilir.

burun estetiği fiyatları istanbul türkiye


Halk arasında

Burun Estetiği

olarak bilinir. Burnun formunu değiştiren bir rinoplastik tedavidir. Nefes almasını iyileştirmek isteyen veya burnundan memnun olmayan herkes burun estetiğini düşünebilir. Nazal septumdaki düzensizliklerin tedavisi olan septoplasti bazen rinoplasti ile birleştirilir. Rinoplasti, yaralanma veya genetik nedeniyle burnu bükülmüş, çarpık veya yanlış hizalanmış olan herkes için işe yarar.

otoplasti ameliyatı kepçe kulak fiyatları istanbul türkiye


Otoplasti veya Kepçe Kulak Ameliyatı

kulakların boyutunu, şeklini ve konumunu değiştirmek için kullanılan bir plastik cerrahi türüdür. Büyük veya şişkin kulaklar, otoplasti sırasında yeniden şekillendirilir ve başa doğru sıkıştırılır. Bu, kulaklarınızın görünümünü sonsuza kadar değiştiren basit, temel bir işlemdir. Kulaklarının görünümü konusunda çekingen hisseden biri bu operasyon için mükemmel bir aday olacaktır. Geliştirilmiş yüz ve kulak çekiciliği sayesinde otoplasti ile güveniniz geri kazanılabilir.

meme dikleştirme fiyatları istanbul


Tıbbi olarak Mastopexy olarak bilinir.

Meme Dikleştirme

operasyonu göğüslerin hacmini ve formunu ve duruşunu estetik olarak değiştirmek için yapılır. Yaşlandıkça ve doğum gibi hayatınızı değiştirecek deneyimler yaşadıkça vücudunuz değişir ve göğüsleriniz genellikle daha az esnek hale gelir. Bunun sonucunda göğüsleriniz deforme olmuş ve sarkmış gibi görünür. Meme dikleştirme, göğüslerin şeklini ve sıkılığını iyileştirmek için kullanılan işlemlerdir. Ayrıca vücudunuzun genel oranlarını iyileştirmeye yardımcı olurlar, bu da daha küçük ve daha sıkı bir fiziğe yol açar.

meme büyütme fiyatlari istanbul


Meme Büyütme

cerrahi bir işlemdir. Memelerin cinsel çekiciliğini artırmak için en yaygın kullanılan vücut estetiği prosedürlerinden biridir. Meme büyütme teknikleri, göğüsleri büyütmek için yağ transferi veya meme implantlarını gerektirir. Bu prosedür, doğal olarak küçük göğüsleri olan veya hamilelik veya kilo kaybı nedeniyle göğüsleri sarkan kişiler için uygundur. FDA onaylı bu teknik, meme kanseri sonrası rekonstrüktif bir önlem olarak veya doğal olarak küçük göğüsleri telafi etmek için göğüsleri büyütür.

meme küçültme ameliyatı fiyatları istanbul türkiye


Meme Küçültme

büyük göğüsleri küçültmek için yapılan bir işlemdir. Göğüsleri küçültmek için doktorlar bu tedavi boyunca fazla deri ve dokuyu çıkarırlar. Daha küçük, daha sıkı göğüsler yanılsaması yaratmak için ameliyat aynı zamanda göğüslerin şekillendirilmesini ve konumlandırılmasını da gerektirir. Aşırı büyük göğüsler fiziksel aktiviteyi sınırlayabilir ve bir takım sağlık sorunlarına yol açabilir. Büyük göğüslü kadınlar bazen baş ağrılarından, duruş sorunlarından, alt ve üst sırt ağrılarından şikayetçi olurlar.

jinekomasti ameliyatı fiyatlari istanbul türkiye


Jinekomasti

erkeklerde malign olmayan meme dokusunun fazlalığıdır. Östrojen ve testosteron anormalliklerinin bir sonucu olarak ortaya çıkar. Bu durumda belirgin bir şişlik olur ve göğüsler anormal derecede büyük görünür. Her yaşta erkeklerin başına gelse de en sık çocukluk, ergenlik ve yaşlılığın erken dönemlerinde görülür. Bir veya her iki memede doku büyümesi yaşanabilir. Jinekomasti genellikle kendi kendine geçer, ancak çoğu durumda ilaçla veya ameliyatla tedavi edilmesi gerekmez ve gerekebilir.

bbl surgery in turkey


BBL (Brazilian Butt Lift)

, sometimes known as "butt augmentation," is a cosmetic treatment used to increase the buttocks. The procedure entails contouring and improving the buttocks using liposuction. Surgeons can transfer fat to the buttocks from other parts of the body, such as the abdomen, hips, lower back, and thighs, using a procedure called fat transfer or fat grafting. It causes the buttock region's fat volume to expand, giving the bottom a rounder, plumper appearance. Enhancing your body's natural curves and giving you a well-rounded, curvy back side is the major goal of the procedure.

Butt Lift Cost Turkey Istanbul


Butt Lift

A butt's look can be enhanced and improved with surgery. For those with volume loss and loose or extra skin in the buttock area, this procedure is appropriate. Genetics, aging, sun exposure, and weight changes are all factors that might cause buttock drooping. A butt lift makes the butt tighter and more rounded by removing extra skin and lifting the gluteal tissues. If a patient requests more volume, surgeons will occasionally additionally do a fat transfer.

Tummy Tuck surgery cost turkey istanbul

Tummy Tuck olarak bilinen bu işleme karın germe ameliyatı da denir. Karın Germe Ameliyatı zayıf karın kaslarını güçlendirir ve fazla deriden kurtulur. Mide germe ameliyatı geçiren kadınların çoğunluğu bunu doğum için yapılan sezaryen sonrasında yapmaktadır. Diastasis Rekti, sezaryen doğumları sonucunda karın kaslarının bozulduğu bir hastalıktır. Bu hastalık, alt karın bölgesinde fazla miktarda deri ve yağın bir kese oluşturmasına neden olur. Daha sıkı ve çekici bir karın için, karın germe ameliyatı karın bölgesindeki fazla deri ve yağın alınmasını sağlar. Aynı zamanda büyük kilo kaybı veya cerrahi prosedürler geçiren hem erkeklerde hem de kadınlarda tipiktir.

Boyun Germe Platismaplasti fiyatları istanbul türkiye


Tıpta Platismaplasti olarak da anılır,

Boyun Germe Operasyonu, boynun etrafındaki bölgeyi sıkılaştırma ve düzeltme işlemidir. İşlem sırasında, boyundaki platisma bölgesindeki gevşek deri, kırışıklıklar, gıdı, yağlı gıdı gibi yaşlanmaya bağlı özellikler giderilir. Göğüs, boyun ve yüzde bulunan düz kaslara platisma adı verilir. Yaş, kilo alımı ve kötü duruş bu bölgenin aşırı derilenmesine ve yağlanmasına neden olan faktörler arasındadır. Bu sorunlar platismaplasti veya boyun germe ameliyatı ile çözülebilir, bu da hastaya gergin ve biçimli bir boyun çizgisi kazandırır.

kol germe ameliyatı fiyatları istanbul türkiye


Kol Germe

ameliyatı, üst kolların şekillendirilmesi için kullanılan bir tür kozmetik prosedürdür. Çekiciliğini ve şeklini artırarak kolların daha ince görünmesini sağlar. İşlemin amacı kolların üst arka kısmındaki gevşek ve çıkıntılı deridir. Bu cilt ve yağ birikmesi vücudun üst kısmının çekici görünmemesine neden olur. Pek çok kişi, iyi bir diyet ve tek başına egzersiz rejimiyle bile kollarının üst kısmındaki gevşek deriyi kaybetmeyi başaramıyor.

bacak uzatma ameliyatı fiyatları istanbul türkiye


Osteotomi veya Bacak Uzatma

ameliyat bacaklardaki kemiklerin uzatılması işlemidir. Bir yaralanma veya doğuştan anormallik sonucu boyu kısa olan ve bacak kemikleri düzgün olmayan kişiler ameliyattan faydalanabilir. Günümüzde tıbbi bir operasyon olmanın yanı sıra estetik cerrahi de yapılmaktadır. Bacak uzatma, bir kişinin boyunu fazladan birkaç santim uzatmak için kullanılan kozmetik bir operasyondur. Erkekler kadınlara göre boylarına göre daha tanınabilir olduğundan, bu işlemi kadınlardan daha fazla erkekler tercih etmektedir.

kadın karın asindirma germe ameliyatı fiyatları istanbul


Two Pack ameliyatı veya Kadın Karın Kası Ameliyatı

, bir kadının karnının görünümünü iyileştirmek için kullanılan kozmetik bir operasyondur. Prosedür, gelişmiş kas tanımı için karın yağının alınmasına yardımcı olur. Fazla yağ hücrelerini yok ederek gömülü olan karın kaslarının ortaya çıkmasına yardımcı olur. Erkekler gibi kadınlar da genellikle göbek bölgelerinden birkaç santimetrelik bir alan dökmek için mücadele ederler. Kadınların hormonal dalgalanmaları, göbek yağını azaltmalarını çok daha zorlaştırıyor.

erkek karın aşındırma ameliyatı istanbul türkiye


Erkeklerde Karın Kası Ameliyatı

ya da Six-pack ameliyatı, karnın şekillerini ve çekiciliğini arttırmaya yönelik bir tekniktir. Erkekler özellikle altılı paket fitness çılgınlığı ile karın kaslarına sahip olmakla bilinir. Prosedür, ekstra karın yağını ortadan kaldırarak tonlanmış ve şekillendirilmiş karın kaslarına neden olur. Karın gravürü, karın bölgesinde bir yağ hücresi tabakasının arkasına gizlenmiş kasların gösterilmesine yardımcı olur. Spor salonunda ne kadar egzersiz yaparlarsa yapsınlar ya da ne kadar kilo verirlerse versinler, pek çok erkek göbek yağlarından kurtulmakta zorluk çekiyor.

kadinlar için genital cerrahi fiyatlari istanbul türkiye


Kadın Orgazmı

, kadın cinsel organının görünümünü ve işlevselliğini iyileştirmek için tasarlanmış bir dizi operasyonu ifade eder. Vajinoplasti, vajinal gençleştirme, iç dudakların büyütülmesi, klitoral başlığın küçültülmesi ve G noktası amplifikasyonu gibi bir dizi ameliyatı gerektirir. Geçtiğimiz yıllarda, gerçekleştirilen kozmetik kadın genital prosedürlerinin sayısında gözle görülür bir artış olmuştur.

erkekler için genital cerrahi fiyatlari istanbul türkiye


Erkek Genital Cerrahisi

, erkek cinsel organının görünümünü ve işlevselliğini geliştirmek için kullanılan kozmetik bir operasyondur. Erkek genital cerrahisi, küçük boy, çevre sorunları, testis konumu ve erken erektil disfonksiyon gibi bir dizi durumu ele alır. İşlem sonrası cinsel hayatınız güçlenir ve genital bölge gençleşir. Genital anatomisi yakınlık sorunları yaşamasına neden olan erkeklerde ameliyat etkilidir.

Bize hemen ulaşın!

WhatsApp ile hemen, şimdi!

Ekibimizden fiyat ve danışmanlık hizmeti almak için bize WhatsApp’tan hızlıca ulaşabilirsiniz.